Jakie płytki ceramiczne do mieszkania?

2015-07-15
Jakie płytki ceramiczne do mieszkania?

Wybór odpowiednich płytek ceramicznych do mieszkania bywa problematyczny. Asortyment jest szeroki, a to sprawia, że zastanawiamy się, które płytki okażą się lepsze. Obecnie możemy wybierać, między płytkami z glazury, terakoty oraz gresu i to właśnie gres jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem.

PŁYTKI GRESOWE

W czym tkwi siła płytek gresowych? Przede wszystkim w tym, iż gres pozwala na uniwersalne zastosowanie płytek ceramicznych zarówno na podłogach, jak ścianach. Płytki gresowe wypalane są w temperaturze ponad 1200 stopni, dlatego świetnie sprawdzą się w trudnych warunkach, przy dużych obciążeniach oraz zmianach temperatur. Ponadto płytki wykonane z gresu są twarde oraz wytrzymałe.

KOLEKCJA FLASH

Wśród producentów płytek ceramicznych, szczególnym uznaniem cieszy się ceramika Parayż. Ich najnowsza kolekcja Flash to hipnotyzujący urok naturalnego łupka. Płytki te dostępne są w dwóch formatach: 30 x 60 i 60 x 60 cm oraz w czterech opcjach kolorystycznych: beige/beżowy, bianco/biały, grafit/grafitowy, grys/szary.

Kolekcja Flash pozwala na wybór rodzaju powierzchni płytek, co podkreśla niezwykły charakter kamienia. Do wyboru jest powierzchnia matowa o chłodnym, kamiennym, ale szlachetnym wyglądzie oraz półpolerowana - elegancka, mieniąca się drobnymi przebłyskami promieni słonecznych, które zainspirowały do takiej, a nie innej nazwy kolekcji. Unikatowe migotanie półpoleru powierzchni przywodzi na myśl połyskującą na słońcu skałę po przejściu burzy.

CECHY KOLEKCJI

Płytki ceramiczne z kolekcji Flash są antypoślizgowe, mrozoodporne oraz tonalne i znajdą zastosowanie nie tylko na ścianach oraz podłogach kuchni i łazienki, ale również w salonie, pokojach, przedpokojach, czy na tarasie. Kolekcję uzupełnia pięknie dopasowany asortyment cokół, listew oraz mozaik ciętych, dopasowany do płytek nie tylko opcjami kolorystycznymi, ale również możliwością wybrania powierzchni matowej lub półpoleru.

Kolekcja Flash to świetny wybór dla klientów, którzy cenią piękno i styl; którzy nie traktują zastosowania płytek jako odgórnej konieczności, a jako świadomy wybór ze względu na ich funkcjonalność i niepowtarzalne walory estetyczne. Dla wymagających klientów niewątpliwym numerem jeden jest Ceramika Paradyż, gdyż spełnia najwyższe normy jakości i spotyka się z pełnym zadowoleniem kupujących.

Firma Paradyż była nominowana do „Nagrody Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej” w kategoriach: Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (2012 r.) oraz Zielna Gospodarka (2014 r.).