Jakie są opinie o deweloperach budujących nowe mieszkania w Warszawie w dzielnicy Białołęka?

2018-10-04
Jakie są opinie o deweloperach budujących nowe mieszkania w Warszawie w dzielnicy Białołęka?

Jesteś ciekaw opinii na temat deweloperów inwestujących w nieruchomości na Białołęce? Sprawdź, co mają o nich do powiedzenia inni internauci.

Mieszkania na Białołęce

Warszawa ciągle się rozbudowuje, wciąż w różnych rejonach miasta powstają coraz to nowe biurowce, galerie handlowe oraz różnego rodzaju punkty usługowe. Z tego względu coraz więcej osób – w poszukiwaniu przestrzeni i komfortu – przenosi się na obrzeża miasta, np. do takich dzielnic jak Wilanów, Wawer czy Białołęka. Białołęka to jedna z tych dzielnic stolicy, w której powstaje coraz więcej osiedli mieszkaniowych. Tutaj można obejrzeć najatrakcyjniejsze oferty: http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/. Najnowsze badania wskazują, że Białołęka jest najczęściej wybieraną lokalizacją do zamieszkania w stolicy. Co sprawia, że ten rejon miasta cieszy się tak dużym powodzeniem?

 

Dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?

Na szczególne podkreślenie zasługuje białołęcka architektura, którą charakteryzuje nowoczesność, funkcjonalność i estetyzm. Osiedla mieszkalne są wyjątkowo zadbane, w bezpośredniej bliskości znajdują się przedszkola, żłobki i sklepy. Dzielnica za sprawą infrastruktury tramwajowej i autobusowej jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta. Ciekawostką są liczne perełki archeologiczne, np. XIX-wieczne polichromie z aniołami przy ul. Modlińskiej 257 czy historyczna tabliczka z nazwą ulicy i przedwojennym numerem domu: Szkolna 4.

W godzinach szczytu bardzo trudno jest się poruszać samochodem czy autobusem po śródmieściu czy w innych zatłoczonych dzielnicach. Białołęka pod tym względem zdecydowanie się wyróżnia. Jest przejezdna niezależnie od pory dnia, nawet w godzinach natężonego ruchu ulicznego.

 

Sprawdź opinie o deweloperze

Kupno mieszkania jest ważną decyzją, której nie powinno się podejmować pochopnie. Jeśli już upatrzysz sobie swoje wymarzone cztery kąty, nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat dewelopera, z którym zawrzesz przy transakcji umowę. Warto zajrzeć do sieci i poszukać forów dyskusyjnych, portali branżowych, a także artykułów poświęconych danej firmie deweloperskiej. Nie zaszkodzi też porozmawiać z jej dotychczasowymi klientami i zapytać ich o warunki mieszkaniowe.